Blog nauka zabawa

Możliwość komentowania Blog nauka zabawa została wyłączona 98
Blog nauka zabawa
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

blog-nauka-zabawa-8Cześć! Zastanawiałem się ostatnio nad tym, czy nadawałbym się do założenia swojego bloga. Ciężko mi ocenić po prostu czy potrzebne do tego, by go prowadzić, są jakieś szczególne umiejętności. Natrafiłem jednak w internecie na pewne ciekawe sformułowanie, a brzmiało ono mniej więcej tak:

– „po co zakładać własnego bloga, gdy skupiamy się na tym czego być może nie potrafimy zrobić, a zapominamy zupełnie o tym w czym jesteśmy świetni”?
Przeanalizowałem to zdanie i doszedłem do jednego wniosku: nauka to nauka, ale co człowiekowi przyjdzie po niewiadomej ilości wiedzy, gdy zabawa i przyjemność płynące z prowadzenia strony internetowej odchodzą na dalszy plan?
Bawmy się i czerpmy przyjemność z tego co robimy, a zawsze kończyć się to będzie sukcesem. Wyuczyć się pewnych schematów pracy mogą wszyscy, nawet Ci mniej doświadczeni młodociani, ale warto zaznaczyć, że „blog nauka zabawa” to tylko jeden ze schematów, a człowiek sam powinien świetnie sobie zdawać sprawę, że w życiu jest czas na wszystko: zarówno na naukowe artykuły – jak i na zabawne anegdotki.

admin

View all contributions by admin

Similar articles