Panderosa Siedlce – DWOREK

Możliwość komentowania Panderosa Siedlce – DWOREK została wyłączona 567
Panderosa Siedlce – DWOREK
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

podroze (11)Dworek Panderosa to raczej restauracja z hotelem, jako że miejsc noclegowych jest tylko piętnaście w pięciu pokojach, a sale restauracyjne mogą pomieścić sto osób a w pięknie przygotowanym do tych celów plenerze nawet dwieście pięćdziesiąt.
Cały dworek emanuje ciepłem i przyjazną atmosferą, wnętrza są urządzone z niezwykłym smakiem i wykorzystaniem zabytkowych detali, ale największym atutem tego obiektu niewątpliwie jest kuchnia. Jedząc tutejsze potrawy można wyczuć wpływy kuchni międzynarodowej, ale nie ma najmniejszych wątpliwości,że jednak jest to kuchnia rodzima i to w najlepszym tego słowa znaczeniu (lokal został uhonorowany nawet tytułem KUCHARZ POLSKI w 2007 roku z uznaniem lokalu za najlepszy w województwie mazowieckim).
Oprócz najlepszej kuchni w regionie dworek proponuje także inne atrakcje umilające pobyt gościom: animacje dla dzieci, pokazy kulinarne, koncerty, przejazdy bryczkami w lecie, kuligi w zimie, strzelectwo i wiele innych zależnych także od inwencji i życzeń klientów.

admin

View all contributions by admin

Similar articles