Hotele w Dubaju

Możliwość komentowania Hotele w Dubaju została wyłączona 10
Hotele w Dubaju
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Hotele w Dubaju

Dubaj to nowoczesne miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Warto się tam wybrać, chociażby po to, aby zobaczyć najwyższy hotel na świecie i posiadający aż siedem gwiazdek ( mowa o hotelu Burj Al Arab Hotel Dubai, w którym za jedną noc zapłacimy 2,240 zł, chciałabym dodać jeszcze, że tylko dwa hotele na świecie posiadają siedem gwiazdek), hotel ten posiada własne lądowisko dla śmigłowców, akwarium z żywą rafą koralową, baseny do nurkowania, pokoje z hydroterpią, saunę, jacuzzi, solarium, kilkanaście restauracji, a do jeden z nich goście przywożeni są transportem, który symuluje łódź podwodną.

Warto wybrać się na Barclays Dubai Tennis Championships – jest to profesjonalny turniej tenisowy, na którym możemy zobaczyć takie sławy jak: Roger Federer, Rafael Nadal, Juan Carlos Ferrero czy też Andy Roddick; należy także przybyć na coroczny DSF, czyli Dubai Shopping Festival, który trwa miesiąc; atrakcją dla fanów kina może być coroczny festiwal filmów, na którym pojawiają się aktorzy z całego świata.

Będąc w Dubaju, więcej uwagi powinniśmy zwrócić na najstarszy budynek, który istnieje w Dubaju, a jest to Fort Al Fahidi – został on wybudowany w 1799 roku oraz Dubai Museum.

Warto spędzić kilka dni w tym wspaniałym mieście. Oprócz zwiedzania miasta i pobytu na licznych festiwalach powinniśmy spędzić choć trochę czasu na pięknych piaszczystych plażach.
Powinniśmy pamiętać też o rezerwacji noclegu, w którymś z uroczych hoteli w Dubaju.
Hotele w Dubaju łatwo znaleźć w porównywarce noclegów, która posegreguje nam hotele w Dubaju według: popularności, ceny, gwiazdek czy też położenia.
Ceny za nocleg wahają się od 106 zł w San Marco Hotel Dubai do 2,240 zł w Burj Al Arab Hotel Dubai.

admin

View all contributions by admin

Similar articles