Loty do Londynu

Możliwość komentowania Loty do Londynu została wyłączona 47
Loty do Londynu
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

loty-do-londynu-9Podróże stają się coraz łatwiejsze, szybsze i wygodniejsze.  Dzieje się tak między innymi z powodu popularyzacji samolotu jako środka transportu. Dystanse, które kiedyś zajmowały nawet kilka tygodni, obecnie są do pokonania w kilkanaście godzin.
Jednym z najpopularniejszych celów podróży Polaków jest obecnie Londyn. Loty do Londynu są stosunkowo tanie i nie trwają zbyt długo.
Zakładając, że mieszkamy w mieście, z którego lecimy, podróż na lotnisku z centrum powinna zająć około pół godziny (w zależności od miasta ten czas oczywiście się różni). Na lotnisku najlepiej być około dwóch godzin przed odlotem. Sam lot do Londynu zajmuje dwie-trzy godziny. Na lotnisku docelowym (w Londynie są cztery: Heathrow, Gatwick, Stansted i Luton) poświęcimy jeszcze około godziny na kontrolę paszportową i odebranie bagażu rejestrowanego, jeśli taki nadaliśmy.
Kolejną godzinę zajmie przejazd do centrum Londynu – pociągiem jest nieco szybciej, ale nie wszystkie lotniska mają swoje stacje, czasem trzeba podjechać na nie specjalnym autobusem, co również wymaga trochę czasu.
Ile zajmie więc cała podróż do Londynu samolotem? Jeśli nie pojawią się żadne opóźnienia, spowodowane na przykład złymi warunkami atmosferycznymi, to potrzebujemy około siedmiu godzin, żeby z centrum polskiego miasta znaleźć się w centrum Londynu.

admin

View all contributions by admin

Similar articles