Po co jechać na Mazury

Możliwość komentowania Po co jechać na Mazury została wyłączona 101
Po co jechać na Mazury
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wczasy14.jpgMazury są niezmiernie malowniczą krainą – przepełnione jeziorami, bujną roślinnością i rozsianymi przy brzegach jezior campingami stanowią genialne miejsce na restart i naładowanie wyczerpanych życiem w mieście baterii.
Turystyka nie we wszystkich częściach Mazur jest równie rozwinięta, ale nie można tego traktować inaczej niż wielką zaletę tego rejonu. Choć najczęściej jako przykład głuszy, miejsca w którym można odciąć się od cywilizacji, podaje się Bieszczady, to Mazury wcale nie są gorsze.
Bez trudu można znaleźć tam malowniczy camping usytuowany nad brzegiem jeziora, najpewniej też w najbliższej okolicy znajdzie się wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych. Absolutnie słuszne jest wrażenie, że jest to bardzo relaksująca turystyka.
Do wynajęcia kajaków lub rowerów wodnych wystarczy najczęściej dowód osobisty i kilka złotych, i już możemy cieszyć się piękną pogodą na tafli jeziora. Nie zmienia to jednak faktu, że najczęściej Mazury są odwiedzane nie tylko przez poszukiwaczy spokoju, ale też przez ludzi zakochanych w żeglowaniu – kraina mazurskich jezior spełnia wszystkie wymogi raju dla żeglarzy.

admin

View all contributions by admin

Similar articles