Skoki tandemowe

Możliwość komentowania Skoki tandemowe została wyłączona 127
Skoki tandemowe
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

skoki-tandemowe-5Dla osób odważnych skok ze spadochronem to często doskonały sposób na przeżycie czegoś nowego. Nie każdy jednak ma czas na to, aby przechodzić wszystkie szkolenia, czy skoki takie odbywać regularnie. Jeśli mimo to chcielibyśmy spróbować, jak to jest, świetnym rozwiązaniem stają się skoki tandemowe.

Jak wskazuje sama nazwa, takie skoki odbywają się w dwie osoby. To znaczy, że nie polecimy ze spadochronem samemu. Podczas takich skoków osobie skaczącej towarzyszy zawsze doświadczony instruktor. Dzięki temu skok jest w zupełności bezpieczny i nie wymaga długiego przygotowania. Na dobrą sprawę taki skok może oddać właściwie każdy, kto zgłosi się tam, gdzie skoki tandemowe są organizowane.
Pilot, z którym wykonywane są takie skoki wykonuje podczas nich wszystkie czynności, które gwarantują, że skok będzie bezpieczny na każdym etapie. A osoba, która zdecydowała się skoczyć z pilotem może po prostu zachwycać się tym, co widzi, spadając po woli z wysokości wielu metrów. To prostsze, niż nam się wydaje.

admin

View all contributions by admin

Similar articles