Osobliwości Tatrzańskiego Parku Narodowego

Możliwość komentowania Osobliwości Tatrzańskiego Parku Narodowego została wyłączona 1160

Tatry – I love You
Tatrzański Park Narodowy jest najpiękniejszym parkiem przyrodniczym w Polsce. Każdy Polak powinien udać się na wyprawę w Tatry choć ten jeden, jedyny raz żeby samemu ocenić jak piękne są tam widoki.

Nawet jeśli nie masz kondycji i dlatego boisz się takiej wyprawy – nie rezygnuj. Jest dużo łagodnych szlaków, na których możesz podziwiać piękno Tatr będąc praktycznie w samym ich sercu. Możesz też skorzystać z kolejek krzesełkowych aby wjechać na jakiś szczyt – Gubałówka, Kasprowy Wierch – możesz tam być bez żadnego wysiłku fizycznego – po prostu wjedziesz.

Natomiast jeśli masz kondycję i wiesz jak zachować się w górach z całego serca zachęcam do pieszych wypraw i zdobywania szczytów naszych pięknych Tatr.

W Tatrzańskim Parku Narodowym są miejsca, które chciałabym polecić w pierwszej kolejności. Są to przede wszystkim Dolina Kościeliska i najpiękniejsza na świecie Dolina Pięciu Stawów. Jak tylko do niej dotarłam postanowiłam, że na pewno tam wrócę. Jest to wręcz niebiańskie miejsce, które ma dla mnie ogromne znaczenie. I jestem pewna, że to miejsce spodoba się każdemu.

admin

View all contributions by admin

Similar articles