Tani wypoczynek nad morzem i Bezpieczne wakacje nad morzem

Możliwość komentowania Tani wypoczynek nad morzem i Bezpieczne wakacje nad morzem została wyłączona 125

Bezpieczne wakacje nad morzem i tani wypoczynek nad morzem

Proste zasady bezpieczeństwa

Planujesz wakacje nad morzem? Nie bierz pod uwagę tylko aspektów finansowych. Tak, są ważne, ale o wiele bardziej powinno Cię interesować bezpieczeństwo. A na nim nie wolno oszczędzać. Tani wypoczynek nad morzem jest możliwy. Ale jeśli popełnisz głupotę możesz zapłacić wysoką cenę na całe życie.
Przede wszystkim należy korzystać tylko ze strzeżonych plaż. Zapoznać się z regulaminem kąpieliska oraz przypomnieć sobie znaczenie kolorów flag, które są bardzo ważną informacją dla plażowiczów przekazywaną od ratownika. Istotną informacją są też: temperatura powietrza, wody i siła wiatru. Znajdziemy ją na tabliczce przy stanowisku pracownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Wracając do flag – nie zapominajmy, że biała flaga oznacza zezwolenie na kąpiel, a czerwona zakaz. I nie my jesteśmy od interpretowania warunków pogodowych, tylko profesjonaliści z WOPR. To przecież od nich zależy w dużej mierze, czy będziemy mieć bezpieczne wakacje nad morzem.
Zapomnij o alkoholu. Nawet jedno piwko wypite w pełnym słońcu może Cię zabić. Mając promile we krwi łatwo pozbyć się zdrowego rozsądku i narobić sobie i innym kłopotów.

admin

View all contributions by admin

Similar articles