Wady turystyki pieszej

1 583

podroze (2)Jak każda turystyka, tak i turystyka piesza ma pewne swoje wady. Warto je omówić, aby zastanowić się, czy taka forma zwiedzania będzie nam odpowiadać. Nie każdy bowiem może z niej skorzystać.

Z pewnością nie spodoba nam się fakt, iż na piechotę nie zwiedzimy zbyt wielu miejsc. Nie oszukujmy się, samochodem dostaniemy się zarówno do innego miasta, jak i zupełnie innego kraju, a nie osiągniemy tego na własnych nogach. Jeśli więc marzą nam się dalekie wyjazdy, powinniśmy raczej zrezygnować z takiej formy zwiedzania. Co więcej, dla niektórych osób może być ona dość nieprzyjemna. Aby cokolwiek zwiedzić na własnych nogach, należy przez długi czas dość szybko maszerować. Jeśli więc nie możemy pochwalić się doskonałą kondycją, prawdopodobnie będziemy mieć z tym spore problemy, przez co nasze podróże wcale nie będą przyjemne.

Jeśli więc sądzimy, że turystyka piesza nie jest po prostu dla nas, skorzystajmy z innej opcji. Zawsze możemy przecież zwiedzić pewne miejsca za pomocą swojego samochodu lub autokaru.

admin

View all contributions by admin

Similar articles

1 Comment

  1. Loty z Gdańska 2016/04/04 at 3:07 AM

    Bardzo ciekawe artykuły na tej witrynie!