DWÓR CHOTYNIA ? SOBOLEW

Możliwość komentowania DWÓR CHOTYNIA ? SOBOLEW została wyłączona 125
DWÓR CHOTYNIA ? SOBOLEW
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

podroze (10)Najpierw odrestaurowano stary klasycystyczny dworek z 1808 roku i urządzono tam nieduży kameralny hotel z restauracją, a w roku 2006 wybudowano większy dwór nad stawem z przeszkloną salą konferencyjno-bankietową.
Cały obiekt jest położony w bardzo dogodnym (zwłaszcza dla Warszawiaków)miejscu) ? 60 kilometrów trasą na Lublin, co umożliwia szybki wypad na weekend czy biznesową kolację połączoną z degustacją najwyższej jakości win (w dziewiętnastowiecznej piwnicy hotelu można znaleźć nawet stuletnie wina).
Restauracja z wystrojem jak z dworskiego salonu posiada unikalną romantyczną atmosferę, a do dyspozycji gości jest też duży taras, zadaszony grill i altanę na wyspie, świetną dla kameralnych spotkań.
Hotel oferuje 40 pokoi i apartamentów (łącznie 100 miejsc), każdy jest inaczej urządzony i każdy ma swoją nazwę wziętą od gatunku winogron i z wystrojem adekwatnym do nazwy. W hotelu można również organizować konferencje, sympozja lub inne biznesowe spotkania, gdyż są tutaj 4 w pełni wyposażone do takich celów sale konferencyjne. W hotelu można też zrelaksować się w saunie, solarium wziąć masaż.

admin

View all contributions by admin

Similar articles