HOTEL COPERNIKUS ? KRAKÓW

Możliwość komentowania HOTEL COPERNIKUS ? KRAKÓW została wyłączona 147
HOTEL COPERNIKUS ? KRAKÓW
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

restauracje i hotele na wesele (7)Hotel Copernicus należy do najbardziej ekskluzywnego stowarzyszenia Relaks et Chateaux skupiającego na całym świecie najstarsze i najpiękniejsze obiekty zabytkowe.
W hotelu tym można znaleźć stropy belkowe z 1370 roku, fresk z 1500 roku i inne tego typu rarytasy.
Hotel oferuje 54 miejsca w 29 pokojach, z których każdy jest klimatyzowany, wyposażony w sejf, telewizję satelitarną, szybkie łącze internetowe, barek?wnętrza urządzone są stylowo, meble, luksusowe łazienki w kamieniu i wszelkie dodatki pięknie współgrają z architektura. W Sali Kominkowej, w której znajduje się biblioteka ze starodrukami, służy w hotelu jako sala konferencyjna ( ma wszystkie potrzebne do takiej funkcji urządzenia).
Na terenie hotelu działa restauracja Copernicus serwująca dania z polskiej kuchni dworskiej, jest sala cygar, jest hotelowa vinoteka ( 200 gatunków win)
W średniowiecznych podziemiach urządzono saunę i hotelowy basen, powyżej apartamentów jest rozległy taras z pięknym widokiem na Kraków.
Hotel ten szczyci się bardzo długą listą sławnych i wielkich gości: Czesław Miłosz, Wisława Szymborska, Vaclav Havel, Helmut Kohl, Condoleezza Rice, G. W. Bush i wielu wielu innych.

admin

View all contributions by admin

Similar articles