HOTEL POD RÓŻĄ ? KRAKÓW

Możliwość komentowania HOTEL POD RÓŻĄ ? KRAKÓW została wyłączona 92
HOTEL POD RÓŻĄ ? KRAKÓW
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

tanie noclegi (7)Hotel Pod Różą ( czterogwiazdkowy)to najstarszy hotel w Krakowie; już w siedemnastym wieku przyjmował gości i to nie byle, jakich! W tym hotelu gościł car rosyjski Aleksander I i wielki kompozytor Franciszek Liszt i wielki francuski pisarz Honoriusz Balzak?
Hotel jest czteropiętrowy i po modernizacji spełnia wszystkie standardy nowoczesnego, luksusowego czterogwiazdkowego obiektu na miarę XXI wieku.
Hotel oferuje 102 miejsca w 50 pokojach i 7 apartamentach. Każde piętro ma inny wystrój, łazienki wykładane naturalnym kamieniem, w każdym pokoju telewizja satelitarna, telefon, minibar, Internet. Z okien hotelu roztacza się widok na krakowskie Stare Miasto, a najlepsze widoki są z ostatniego, przeszklonego piętra hotelu, gdzie umieszczono centrum fitness z saunami. Dwie eleganckie restauracje znajdują się na dawnym dziedzińcu pod szklanym dachem. Restauracje serwują dania z kuchni międzynarodowej zgodnie z porami roku, karta win została uznana przez znawców za jedną z najbogatszych na świecie?hotel organizuje także koncerty muzyczne.
Hotel ma też ofertę dla gości biznesowych gdyż jego 2 sale konferencyjne na 80 miejsc spełniają wszystkie warunki, aby takie imprezy mogły się tu odbyć.

admin

View all contributions by admin

Similar articles