QUBUS HOTEL ? KRAKÓW

Możliwość komentowania QUBUS HOTEL ? KRAKÓW została wyłączona 94
QUBUS HOTEL ? KRAKÓW
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

tani hostel (7)Czterogwiazdkowy hotel Qubus (należący do sieci 12 hoteli Qubus) leży na brzegiem Wisły niedaleko słynnej krakowskiej dzielnicy – Kazimierza.
Hotel oferuje gościnę 375 osobom jednocześnie w 195 apartamentach, a których każdy jest klimatyzowany i wyposażony w telewizję satelitarną,radio, bezpłatny dostęp do Internetu i minibary, a z okien można podziwiać Wawel, Kopiec Krakusa i Wisłę.
Hotel dysponuje także centrum konferencyjnym składającym się z 8 sal, w których jednocześnie może przebywać 500 osób. Pięć z tych sal jest dźwiękoszczelnych z przesuwanymi ścianami. W salach tych można także urządzić bankiet z tańcami lub przyjęcie weselne na 180 osób. Hotel jest przystosowany do goszczenia osób niepełnosprawnych.
Do gości dyspozycji oddane jest dwupiętrowe centrum Fitness z siłownią,saunami, jacuzzi oraz na najwyższym piętrze budynku basenem.
Oprócz tego w hotelu jest elegancka restauracja, Klub Jazzowy i Piano Bar, i dla gości chcących zobaczyć Kraków z innej perspektywy Q-łódka pływająca po Wiśle.

admin

View all contributions by admin

Similar articles