Wybieram studia

Możliwość komentowania Wybieram studia została wyłączona 211
Wybieram studia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_turystyka29.jpgStoję przed ważnym wyborem życiowym – muszę zdecydować się na studia. Po przeanalizowaniu swoich mocnych i słabych stron uznałam, że najlepszym wyborem będzie turystyka. Lubię pracować z ludźmi i podróżować po świecie, dlatego sądzę, że połączenie moich pasji z pracą zarobkową będzie dobrym pomysłem.
Kiedy przejrzałam katalogi i strony internetowe interesujących mnie uczelni, okazało się, że turystyka jako kierunek jest w ofercie uczelni w moim mieście. Jeszcze bardziej się ucieszyłam, bo tym samym uda mi się spokojnie studiować, nie ponosząc zbyt wielkich kosztów utrzymania. Myślę, że chyba nigdy nie będę żałować tej decyzji.
Co prawda boję się trochę, że ten kierunek będzie bardzo obsadzony i w efekcie spotkam się z dużą konkurencją. Okazuje się bowiem, że turystyka stała się kierunkiem modnym i na jedno miejsce przypada wielu kandydatów. Myślę, że będę musiała bardzo porządnie przygotować się do egzaminów, by w przyszłości móc spełnić swoje marzenia i dostać pracę, na jakiej mi zależy.

admin

View all contributions by admin

Similar articles